MERGING SAĞLIK VE GÜZELLİK

0
47

Ünlü ve dünyaca ünlü podiatrist, yönetmen ve Margaret Dabbs’ın Londra markasının kurucusu Margaret Dabbs, Dubai’de sadece Londra’da kullanılabilen, iyi topuklu altın standartlı profesyonel pedikürlere sahiptir. SAĞLIK, uzmanlığı hakkında daha çok şey öğrenir.

Doğru Dokunma
“İmzam tıbbi pedikürümüzden birini sunduğumuz zaman, tedavinin bir parçası olarak ayakların sağlığı ve refahının tam bir değerlendirmesi yapılır. Sağlık ve güzelliği kaynaştırdığımız ve ayakların hissettikleri gibi görünme biçimiyle ilgili olduğumuz için eşsiziz. ”

Öneriler
“Ayak değerlendirmesinin yanı sıra, ayakların kapsamlı bir şekilde gözden geçirilmesini tamamladıktan sonra, ayak tırnaklarında, ayak tırnakları, mısırlar ve nasırlar gibi durumlarla başa çıkmak için çok çeşitli tedaviler önerebiliriz. Ayrıca, ayaklarda ağrıyı hafifletmek, bunyonların büyümesini durdurmak ve düz ayak veya diz ağrısı olan kişiler için alt ekstremite hizalamasını geliştirmek için özel yapım ortezler üretebiliriz. Ayrıca tırnak mantarını yok etmek için özel tedavilerimiz var. ”

Nihai Lüks Ayak Terapisi Tedavisi
“Nihai Lüks Ayak Terapisi, ayakların derinlemesine değerlendirilmesi ve gözden geçirilmesini sağlayan, ancak ayakların yıkanması ve soyulması ve ayakların ıslatılması gibi güzelleştirici ve rahatlatıcı unsurların eklenmesiyle imzalı Tıbbi Pedikür Tedavisidir. Pedikür. Bunu, özellikle gevşeme, dolaşım ve ayrıca çatlamış ve kurutulmuş cildin tedavisi için etkili olan bir alt bacak masajı takip eder. Ayak deneyimini tamamlamak için oksijen tedavisi de dahildir. ”

Ayakları Optimal Durumda Tutmaya Yönelik İpuçları

  • Düzenli bir rejim tutmak, problemler ortaya çıkıncaya kadar sıklıkla göz ardı edilen vücudun bir parçası olan ayaklar için iyidir.
  • Profesyonel ayak dosyamızı kullanarak ayaklarınızı haftada bir kez kuru cilde sürün – ayaklar ıslakken hiçbir zaman dosya yapmayın – kuru cilt en iyi uzun dönem sonuçları verecektir.
  • Dosyalamadan sonra Margaret Dabbs London Yoğun Bakım Ayak Yağı spreyini tırnaklara ve cilde uygulayın, ardından Margaret Dabbs London Nemlendirici Ayak Losyonu ile devam edin. Bunu haftada bir yapın ve yepyeni görünecek ayaklarınız olacak.

Ayak Bakım Efsanelerinin Bozulması

MYTH: Geceleri çorap ve slathering kremleri giymek bana mükemmel şartlandırılmış ayaklar verecektir.
FACT: “Krem sonrası çorap uygulamanız gerekiyorsa, krem ​​çok kalın ve kremin büyük bir kısmı cildin dış kısmında kalacak ve emilmeyecektir. Krem düzgün ve iyice ayakların içine sürülürse, çoraplara ihtiyaç duyulmamalıdır. ”

MEME: Ayaklarımın tabanı üzerinde çok kalın bir ayak kreminin uygulanması çatlaklarda çatlamayı engeller.
FACT: “Kalın bir ayak kremi, ayaktaki cilt katmanlarından kolayca emilmeyen daha büyük moleküllere sahiptir. Margaret Dabbs’ın ustalıkla formüle edilmiş ayak ürününü kullanmak, sonuç odaklı ve tamamen emilmiş formülü kullanmaktan çok daha iyidir. ”

MEME: Duşta topuğumda bir ayak kabuğunun kullanılması ölü cildin çıkarılmasına yardımcı olur ve ayaklarımın pürüzsüz olmasını sağlar.
GERÇEK: “Ayak tamamen kuruduğunda cilt açılmalıdır. Ayaklar ıslak olduğunda, cildin dokusu değişir, böylece su çıkarılması gereken cildi maskeler. Cilt, lastikleşir, dokular zayıflar ve çatlakların ortaya çıkması daha olasıdır. Bu nedenle ıslak cilde başvurmak hiç önerilmez. ”

MEME: Ayaklarınızı düzenli olarak ıslatmak mısırın yumuşatılmasına ve hafifletilmesine yardımcı olur.
FACT: “Islatma ayakları herhangi bir açıdan mısırlar için etkisizdir. Mısırlar, tam olarak eğitilmiş bir ayak bakımı uzmanı tarafından etkili bir şekilde tedaviye ihtiyaç duyan bir durumdur. Ayrıca, nedenleri de ortadan kaldırmaya da dikkat etmelisiniz – ki bu, sıkıştırılmış ayakkabı ve sıkıştırılmış dokuların bir sonucu olacaktır. ”

MYTH: Tüm salonlar steril ekipman kullanıyor.
GERÇEK: “Margaret Dabbs’ta, tüm araçlarımız sterilize edildi, ancak tüm yerler bunu yapmayacaktır. Aletler bir paketten çıktılar çünkü sterilizatörde oldukları anlamına gelmez. ”

(Margaret Dabbs Sole Lounge, Level Shoes Bölgesi’nde, Dubai Alışveriş Merkezi’nde yer almaktadır)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here