Güzellik Deneyimi, 60 Dakika Çok güzelciltler-Tasker Tedavisi

0
37

Yoğun Bir Çalışma Programı ve Üç Çocuk İçin Anne Olmak, Kendime Harcayacağım Daha Az Zamanım Var. Bu yüzden Nail Spa (TNS) Yeni 60 Dakika Çok Tüketici Tedavisini Denemek İçin Beni Davet Ettiğinde Geçmek İçin Çok İyi Oldu.

Ambiance
Mall of the Emirates’de elverişli bir konumda bulunan bu şubenin ortamı canlandırıcı ve enerji verici. TV ekranlarında yuvarlanan arka planda ve moda gösterilerinde çalan eğlenceli müzikleri ile çok modern ve şık. Her bir sandalye, Berlinli sanatçı Gambette tarafından boyanmış bir duvar resmi ile karşı karşıyadır ve aynı zamanda, bu en üst düzey konfor faktörü için de bir gizlilik körüne sahiptir.

Tedavi
The Nail Spa, sandalyenizin rahatlığından bir kerede yapılabilecek bir dizi paketlenmiş terapi olan Multi-Tasker’ı piyasaya sürdü.

60 Dakika Multi-Tasker, 60 dakikalığına tüm güzelliklerinizi bir anda yapar. Bu bir mani, pedi, sırt ve boyun masajı, kaş ve üst dudak dişlerini içerir. Terapistler, rekor bir kırılma zamanında sizi içeride ve dışarıda tutmak için birlikte çalışacak, ancak kalite ve konfor hala bir önceliktir.

Ben girer girmez, koltuklarıma hoş gelmeden cila renklerimi seçtim. Tedavinin diş çekme kısmı başladığından, tırnak terapistleri zaten benim keselerim üzerinde çalışıyorlardı. İplik geçirdikten sonra, boynumu ve sırtımı yoğurmak için çalışan masöz olarak rahatlayabiliyordum. Tıpkı sürüklenmek üzereyken, mani ve pedi, TNS’lerde sandalye kurutma sistemlerinde kurutulduğunda, yavaşça gerçeğe geri döndüm.

Sonuçlar: Zamanın çektiği kadınlara harika görünmek ve hissetmek için yardım etmeli bir tedavi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here