Senin kilon bebek sahibi olmak için uygun mu?

0
60

Birçok kadın kilo gebe kalma şanslarını engelliyor olabilir endişe. Ama iyi haber, başarılı bir şekilde gebe kalmak için mükemmel bir kilo olmak zorunda değilsiniz.

basınç
Yaşam koçu Emily Cheyne göre, kadınlar hayatın her aşamasında kendi ağırlığı hakkında daha bilinçli hissediyorum. “İngiltere’de, NHS devletler daha düşük ağırlık bir yardımcı gebe almak için ön koşullardan biridir,” diye açıklıyor ve bu şimdi kilolu hissediyorum ve onlar bile denemek ve bir bebek sahibi yetkisi artık hissediyorum kadınlar ulaşmıştır. “Kadın müşterilerimin çoğu ile desen onlar kendileri üzerinde çok fazla baskı yer olmasıdır,” diyor ve tüm bu baskılar eşit bir bebek için denemek de dahil olmak üzere ur hayatlarının diğer alanlarında büyük bir etkiye sahip stres arttı, kilo neden duygusal yeme kaçınarak, ve aynı zamanda partnerlerimiz, aile ve arkadaşlar ile ilişkilerimizi etkilemektedir.

 

Duygu
Duygular bizim kişisel ilişkilerimizi etkileyebilecek öz-algılama ve vücut imajımızda büyük bir rol oynar. Cheyne diyor ki … … eğer duygularınla rahat etmezsen … … ve kendine baktığında … … kişisel ilişkinle ilgili bir şey bulursun. “Eşiniz ne sevmediğinizi duymak ya da güvensizliğinizi hatırlatmaya devam etmek istemiyor, ” diyor.

Hamile Kalmaya Mı Çalışıyorsun? İşte Yardım

Eğer kilo sizin doğurganlık etkileyen düşünüyorsanız, o zaman hemen bir doktorla konuşmak gerekir.
Eğer bir diyet sert slog başlamadan önce, kendinize yemek ve özlediğiniz yiyecek türleri konum neden sor. Çoğu zaman, kadınlar fiziksel olarak aç olduklarından ziyade duygusal nedenlerle beslenirler.
Sonuç olarak, kilo vermeye karar verirseniz, hamileliğin amacına odaklanın.
– Eğer sipariş diğer insanların onayı almak için diyet daha bu çok daha olumlu bir şekilde bu meydan okuma yaklaşmak bulacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here