Negatifliği atmak için kontrol listesi

0
49

Bir meslektaşımızla kavga mı ettiniz, komşunuzla kavga mı ettiniz, bir arkadaşınızla kavga mı ettiniz? Şimdi negatifliği bırakmak için iyi bir zaman ve grudges ve onun yerine, ileri hareket etmeyi öğrenmek. İşte kontrol listemiz.


ARAŞTIRMACILARA GÖRE, BAŞARILI BİR ÖZÜR İÇİN ÜÇ ANAHTAR VAR.:
yaptıklarından pişmanlık duyuyorsun, sorumluluk alıyorsun … … ve durumu düzeltmeye razı oluyorsun. Özür dileyerek başlayın, daha sonra gelecek davranışlara dair göstergeler verin ve bir çeşit tazminat teklif edin.
OLANLARI KABUL ET, OLDU. Olanları kabul etmek, geçmişten günümüze ilerlemeni sağlar. İleriye doğru ilerleyerek, olumlu bir gelecek yaratmaya başlıyorsun.

BİR KİN BIRAKMAK SANA GERÇEKTEN YARDIMCI OLUYOR. Bu, seni inciten kişiye karşı gerçek empati duygusunu geliştirmek, sonra da hayatının iyi kısımlarına odaklanmak anlamına gelir.

SİZE ZARAR VEREN KİŞİYE BİR MEKTUP YAZIN, EN ÇOK DÜŞÜNCELERİNİZİ, DUYGULARINIZI VE ACINIZI BELİRTİNİZ. O zaman Kurtul ondan. Mesajınız kişiye ulaşmamış olsa bile, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

GÜNLÜK TUT VE DÜŞÜNCELERİNİ YAZ. Bu duygusal yaşam üzerinde kontrol elde etmek için harika bir yoldur. günlük yazmak insanı gençleştirir.

KENDİNE ZAMAN TANI. Duygusal alışkanlıklarınızı değiştirmeye çalıştığınız için, bu yıllardan bu yana zaman alabilir.

KIZGIN OLDUĞUN KİŞİ HAKKINDAKİ TÜM İYİ ŞEYLERİ LİSTELE. Olumlu ilişkileri aklımıza getirerek bardağın dolu tarafından bakabiliriz.

MEDİTASYON YA DA DUA GÜNLÜK BİR ÇEŞİT KATILIN. Sadece bu bir zihin huzur getirmek yardımcı olur, ama öfke, acı ve grudges bir kişiye doğru harbouring olabilir azaltmaya yardımcı olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here