ERKEKLER DAHA AKTİF OLMASI İÇİN BEŞ İPUCU

0
57

Bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir koşu bandı üzerinde çalışan bir Ama motive olmak bu rehberle düşündüğünden daha kolaydır.

1. Bir hedef var: eğer nereye gittiğini bilmiyorsanız, oraya vardığınızda nasıl bileceksiniz? Çok açık olun: tam olarak ne kadar vücut yağ kaybetmek istiyorsun? Biraz daha tonlu olmak … … hiçbir şey ifade etmiyor … … ölçemezsin … … ve işler zorlaştığında gitmene izin vermez.…

2. Değişiklikler yapmak için duygusal bir neden bulun: herkes onların daha aktif olması gerektiğini biliyor, ama çok azımız yeterince aktif. Eğer mevcut yaşam tarzınız yaşam beklentilerinizi önemli ölçüde kısaltabilirse, çocuklarınızın büyümelerini izlemek gibi çok yakında vefat etmişseniz özleyeceğiniz her şeyi düşünün.

3. Şu anda bulunduğunuz pozisyon için sorumluluk alın: dürüst kötü sağlık için bir tıbbi durum suçlayabilir çok az insan vardır. Bu zor bir şey, ama kendini bu konuma getirdiğin için sahiplenirsen, … … değişecek gücü kendine verirsin.

4. Eğitim zamanlarınızı günlüğünüze koyun: hepimiz iş ve hayatta taahhütlere sahibiz ve onlar için zaman bulduk, bu yüzden bir taahhüt yapmak ve etrafında çalışmaya başlamak. Egzersiz programı patronunuzla bir toplantı gibi davranın; göz ardı edebilirsiniz bir şey değil.

5. Bir şey yapmak gibi etkin bulun ve bunu yapmak: eğer bir aktivite zevk varsa, bunu yapmaya devam etmek çok daha olasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here