Bebekleri anlamanın yolu

0
46

Anne ve bebek bakımında lider ebe, hamilelik ve doğum sonrası eğitimci cecile de scally, anne ve çocuk için tüm pre-Postnatural destek hizmetleri için tek-stop shop ile sağlık buluşuyor, kim bebekler ile iletişim de benzersiz beceri ayrıntıları.

Cecile yaklaşık 30 yıldır hemşiredir, 26 yıldır ebe olmuştur. “Benim rolüm, hamile kadınlara ve doğum öncesi sınıflardan değişen yeni ebeveynlere geniş bir destek sağlayan Malaak Mama ve bebek bakımında lider ebe, hamilelik ve doğum sonrası eğitimcisi, hipno-doğum sonrası atölyeleri, doğum sonrası uyku desteği, ebe, sağlık eğitimcileri, DHA lisanslı hemşireler ve bebek bakıcıları ile özel bir ekip ile uyku eğitimi ve emzirme danışmanlığı. Malaak bizim hedefimiz onların mükemmel ebeveynlik yolculuk yoluyla aileleri desteklemek ve ebeveyn olarak güven inşa etmektir.”

DUBAİ’DE EBELER
Çoğu zaman bir doktor gebelik ve gerçek doğum yoluyla anne bakar kişidir, cecile söyler. “Ben ilişkim hamilelik sırasında desteklediğim, bebek burada olduğu zaman ve doğum sonrası dönemde beslenme, uyku ve erken çocuk gelişimi destekleyen devam eden bir ilişki olarak ayrıcalıklı duyuyorum.”

BİR BEBEK VİSKİSİ.
Cecile “bebek whisperer” o bebekler konuşmak, onlarla bağlantı çalışır ve onları anlamak gibi öğrenme ve bebeklerin ihtiyaçlarını anlama yardımcı ebeveynler olarak adlandırılan olmuştur. “Ben anne-babaya düzgün bir geçiş sağlamak için onların bebek ipuçları okumak için öğretmek. Ben deneyim gerçekten kolayca bebekler ve küçük çocuklar iletişime yardımcı oldu bu yüzden bir ebe olarak 30 yıl boyunca bu kadar çok bebek ve anne ile etkileşim mümkün olduğu için şanslıyım.”

BEBEK MASAJININ ÖNEMİ
Cecile göre, onların annelik hemşireler hem anne hem de bebek için biyo-yağ kullanımını tavsiye ediyoruz. “Bebekler ile iletişime geçmek ve onları yatıştırmaya yardımcı olur genel olarak savunucusu bebek masajı yapıyorum ve gerçekten bu bağlantı kurarak daha iyi hiçbir şey yoktur,” diyor ki, “ben şahsen, ya da Biyolojik hem de içinde bulunan doğal maddeler nedeniyle Petrol veya hindistan cevizi yağı kullanın seviyorum, yine de bu kişisel değil, profesyonel bir görüş var.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here